Kontakt

4 Partners Polska Sp. z o.o.

ul. Stawowa 4
41-214 Sosnowiec

Godziny otwarcia

Pn - Pt - 7:00 - 17:00
So - Nd - zgodnie z zapotrzebowaniem po wcześniejszym kontakcie

Tomasz Wierzbicki

Dyrektor Transportu i Spedycji

533 100 704tomasz.wierzbicki@4partners.com.pl

Barbara Dziechciarz

Członek Zarządu

533 100 701barbara.dziechciarz@4partners.com.pl

Mateusz Sibila

Manager Działu Handlowego

730 088 977mateusz.sibila@4partners.com.pl

Marcin Staszewski

Specjalista ds. handlowych

791 155 300marcin.staszewski@4partners.com.pl

Szymon Wójcik

Asystent Działu Handlowego

szymon.wojcik@4partners.com.pl

Sebastian Dziechciarz

Dyrektor finansowy

791 166 200sebastian.dziechciarz@4partners.com.pl

Jakub Roterman

Koordynator Działu Administracji

32 263 15 04jakub.roterman@4partners.com.pl